Sıkça Sorulan Sorular – İnan Home
Dark Light

Sıkça Sorulan Sorular Leave a comment

– Siteniz Güvenilir midir ?
İnanHome.com olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön plandadır. İnan Home Şirketi uzun yıllar boyunca yurtiçi ve yurtdışına toptan ve perakende satışlar yapmakta ve ismini her geçen gün farklı dünya ülkelerinde geçirmektedir. Tüm Ürünleriz Türkiye İstanbul merkezli bölgemizden Türkiye Ve Tüm Dünya’da kapınıza kadar gelmektedir. Özellikle Türkiye içi verilen siparişlerinizde şeffaf paket ve kapıda ödeme kolaylığımız mevcuttur. @inanhome_ adlı İnstagram hesabımızın öne çıkanlarından ise Binden fazla müşterimizin memnuniyetide mevcuttur.

– Belirtilen Fiyat Dışında Farklı Bir Masraf Var mıdır ?
Sitemizde ve WhatsApp kataloğumuzdaki tüm fiyatlar sabittir ve ödemeniz gereken tutardır ekstra Kargo masrafları, Kapıda Ödeme, Komisyon vb. masraflarının tamamı İnanHome.com’a aittir.

(Türkiye Dışındaki Ülkeler İçin İnanHome.com olarak Türkiye içi tüm nakil ve gümrük masrafı karşılanmaktadır sonrasındaki kargo masrafı alıcıya aittir)

– Ödeme Nasıl Yapılır ?

Türkiye içinde verdiğiniz siparişler için Kapıda ödeme, eft/havale veya web sitemize bağlı olan İYZİCO veritabanı ile ödeme yapabilirsiniz tüm ürünlerimiz yasal ve faturalıdır.

Yurt dışı ödemeleriniz için mesaj bölümünden size vereceğimiz Banka Bilgileri ile ödeme yapabilirsiniz veya dilerseniz Western Unıon, UPT, Ria Money, KoronaPay Gibi pratik ödeme sistemlerinide kullanabilirsiniz.

– Ürün İptal İade & Değişim ?

Tüm İade ve Değişim talepleriniz için WhatsApp hattımıza yazmanız yeterlidir ! Ekip arkadaşımız konu ile gereken işlemi en kısa sürede yapacaktır.
ayrıca iade Şartları İçin buraya tıklayınız.

Ayrıca Sormak İstediğiniz Her Soruyu 7/24 WhatsApp Müşteri Hizetleri Hattımızdan Yazıp Detaylı Bilgiyi Anında Alabilirsiniz.

– Müşteri Hizmetleri – 0850 850 70 34 Tıkla ve mesaj at !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×